Kedves Vásárlóink! Ügyfélszolgálatunk és átvételi pontunk március 29-én és április 1-én (pénteken és hétfőn) zárva tart. Megértéseteket köszönjük!

Karrier - Ügyfélszolgálati munkatársakat keresünk

Ha szereted az állatokat esetleg Te is gazdi vagy és szívesen dolgoznál Magyarország legnépszerűbb PET webáruházában, akkor ezt a lehetőséget Neked találták ki. Vigyor

Kik vagyunk?

A Petissimo Kft. lassan 11 éve létezik és már Magyarország legnépszerűbb PET webáruházának számít. A folyamatos fejlődésnek köszönhetően a Petissimo a környező országokban is jelen van és a fejlődés nem áll meg. Munkánkat az évek során olyan különböző díjakkal ismerték el, mint például Ország Boltja 2016 - Népszerűségi díj, Ország Boltja 2016 - Minőségi díj I. helyezett, idén pedig az Év Internetes Kereskedője versenyben a II. helyezettet értük el kis-és középvállalati kategóriában.

Irodánk és egyben a munkavégzés helye Budapesten a XIV. kerületben található, ahol egy fiatalos csapat vár.

Feladatok:

- Visszaigazolás küldése, külföldi rendeléseknél cím ellenőrzése, megjegyzések kezelése, számlák nyomtatása

- Telefonos és személyes ügyfélszolgálat

- Rendelésekkel összefüggő levelezés lebonyolítása, kiértesítés termékhiány esetén

- Fordítás, termékfeltöltés az idegen nyelvű oldalra

- Utalásra váró rendelések kezelése

- Rendelések státuszának aktualizálása

- Kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás a futárszolgálatokkal, kártérítési igények készítése és kezelése

- Csomagok kiküldésének figyelemmel kísérése, koordinálása

Ami mindenképp elvárás:

- Érettségi

- A szolgáltatás ország határon túlra történő terjesztésének érdekében a magyar mellett az alábbi nyelvek egyikének ismerete: német, szlovák, horvát, szlovén, cseh

- Főiskolai vagy egyetemi oklevél -, vevőszolgálati ügyintézőként vagy idegen nyelvű vevőszolgálati munkakörben/SSC központban szerzett munkatapasztalat előny jelent

- Kereskedelmi szemlélet

- Jó szervező- és problémamegoldó készség

- Dinamikus, precíz, csapatmunkát kedvelő, stressz-tűrő, pozitív személyiség

- Kiváló kommunikációs készség

- Megbízhatóság és folyamatorientált gondolkodás

- Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet, stb.)

Mire számíthatsz nálunk:

- Versenyképes bér- és juttatási csomag

- Fejlődési lehetőség

- Fiatal csapat

Amennyiben a fenti kritériumoknak megfelelsz és állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzodat, motivációs leveledet a munkaköri megnevezés megjelölésével a karrier@petissimo.hu e-mail címre küld el.